פרקט לבן

ההחלטה להתקין פרקט בבית היא החלטה מבורכת, כי פרקטים מוסיפים מייד לאישיות של הבית כולו. הם תורמים לאווירת החמימות והם גם מייד נראים אלגנטיים, כך שברור למה עוד ועוד אנשים בוחרים להתקין פרקטים בבתים הפרטיים שלהם. השאלה הגדולה היא באיזה סוג של פרקט לבחור, והאופציות העיקריות הן: פרקט מעץ מלא, פרקט תלת שכבתי או פרקט למינציה.

פרקט לבן

צבע הפרקט

אין ספק שאחד מהדברים העיקריים שצריך להתייחס אליהם בעת בחירת הפרקט, מעבר לאיכות ולמחיר, זו גם שאלת הצבע. פרקט לבן הפך להיות להיט בשנים האחרונות כי מדובר על פרקט מיוחד שיכול להוסיף לא מעט לאווירה בבית כולו. בדרך כלל פרקטים כאלה הם מסוג למינציה, מה שאומר שהם נהנים מיתרונות כמו:

- עמידות

- צבע שאינו דוהה עם השנים

- מגוון הצבעים

איכות זו לא מילה גסה

אנשים שעושים את כל ההשקעה הזאת וקונים פרקט, בין אם זה פרקט למינציה ובין אם זה פרקט מכל סוג אחר, רוצים כמובן להיות בטוחים שהוא יחזיק מעמד לשנים רבות. אין כל טעם להתקין היום פרקט ואחרי כמה חודשים לגלות שהוא לא עמיד, ולכן יש להקפיד על האיכות. איכות זה אחד מהדברים החשובים כי זה מה שיקבע את אורך חיי הפרקט ולכן יש לפנות רק אל מקום שבו מוכרים מוצרים מצוינים.

שירות מוביל

מעוניינים להתקין פרקט לבן בבית? רוצים לדעת איזה פרקט יתאים לכם ורוצים שיתקינו אותו אצלכם בדירה בצורה מושלמת? אם כך, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום!

פרטי יצירת קשר

נייד: 052-5806600 | 054-5771677

פקס: 03-9624974

אימייל: