כתוב את הכותרת כאן

פרקטים מחירים נוחים

מבחר סוגי פרקטים

חברת פרקט אורן אנחנו בחברת פרקט אורן מציעים מבחר סוגים של פרקטים השונים בצבע, חוזק, אופן תחזוקה ועוד מאפיינים אחרים מבדילים ביניהם. את הבחירה של הפרקט המתאים לכם אינכם צריכים לבצע לבד: בעזרת המומחים שלנו ב"פרקט אורן" אנחנו נעזור לכם למצוא את הפרקט המושלם בשבילכם, ובמחירים משתלמים במיוחד.

אילו סוגי פרקטים אנו מציעים?

שתי הקטגוריות המרכזיות של פרקטים שאנו מציעים הן פרקט תלת שכבתי ופרקט למינציה. לכל סוג פרקט יש את תכונותיו הספציפיות לכן כדאי להתייעץ עם מומחה בתחום בכדי להתאים את הפרקט באופן מושלם בהתאם להעדפות וצרכים שלכם. מומחי "פרקט אורן" ישמחו לעמוד לרשותם ולסייע לכם גם בבחירת הפרקט הנכון בעבורכם.

 

פרקט תלת שכבתי

הפרקט התלת שכבתי הינו פרקט העשוי משלושה שכבות של עץ: שכבת בסיס, שכבת ביניים ושכבת מדרך. הפרקט עשוי כולו מעץ ולכן גם המראה של הפרקט הינו טבעי לחלוטין וגם האיכות של הפרקט מגיעה הישר מן הטבע. פרקט תלת שכבתי מגיע בשלל סוגי עץ ובשלל צבעי לכות.

פרקט למינציה

פרקט למינציה הינו פרקט סינתטי רב שכבתי המדמה את המראה של רצפת עץ טבעית. הפרקט מורכב משכבת שבבי עץ בדחיסות גבוהה ומעליה שכבה שעליה מודפסת הטקסטורה של העץ. שכבה זו מכוסה בציפוי עמיד שתפקידו להגן על הרצפה משחיקה. פרקטים סינתטיים מגיעים בשלל דגמים ועיצובים.